Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Bebek Odaları

Yelpazemizde sizler ile buluşturduğumuz bebek odaları, bebeğiniz için ideal bir uyku ve oyun alanını oluşturan tasarımlardır. Modern dekorasyon detayları ile bebeklere özel masalsı bir havayı oluşturan tasarım ayrıntılarını birleştirdiğimiz bebek odası takımlarımız, bebeğiniz için hayallerinizde yer alan odayı oluşturabilmenizi sağlar. Geniş yelpazemizden özel tasarım bebek odası takımlarına, beyaz bebek odası takımlarına, erkek ve kız bebeklere özel serilere ulaşabilirsiniz. 

Erkek Bebek Odaları

Bebek odaları, bebeklerin renkli dünyalarını yansıtan detayları içeren ve bebeğiniz büyütürken sizinde de konforlu şartlardan yararlanabilmenizi sağlayan bir tasarıma sahip olmalıdır. Bebek odasında özellikle bebek eşyalarının konforlu şekilde konumlandırılabileceği kapasiteye sahip şık gardrop, bez, pijama gibi eşyaları konumlandırmaya özel şifonyer bulunmalıdır. Yelpazemiz üzerinden bu imkanları sunan erkek bebek odası modellerimizi sizlere sunuyoruz. Özellikle beyaz renk tonunu öne aldığımız erkek bebek odaları ile bebeklerinizin saf dünyasını yansıtan bir odayı oluşturabilirsiniz.  

3 kapılı gardolap, 3 çekmeceli şifonyer, yavru yatak 3’lüsünden oluşan Alvin erkek bebek odası takımımız, beyaz rengin büyüsünü bebek odasına yansıtmaktadır. Bebeğinizin eşyaları için geniş saklama alanı sunarken, aydınlık ve ferah bir stili odaya kazandırır. Yavru yatak altındaki ek çekmeceleri, led aydınlatması ve kuş figürlü detayları ile dikkat çeken modelimiz, bebeğiniz için hayallerinizde yer alan bir odayı hazırlayabilmenizi sağlar. Modern dekorasyon detaylarını sunan takımımızın dolap ve şifonyer parçaları ise bebeğinizin büyüdüğü ilerleyen senelerde de kullanabileceğiniz mobilya seçenekleridir. 
 
Pembe Bebek Odası Takımı

Geniş yelpazemizde pembe rengin masumiyetini öne alan bebek odası takımlarını sunuyor, takımızda ev temasını öne alan mobilya seçeneklerine yer veriyoruz. Şirin bir ev şeklinde tasarlanan bebek karyolası, dolabı ve şifonyerinden oluşan pembe bebek odası takımımızla, özellikle kız bebekler için ideal bir odayı oluşturabilirsiniz. 

Özel Tasarım Bebek Odaları

Özel tasarım bebek odaları, bebeğiniz için ona özel bir dünya yarattığımız bebek odası takımlarıdır. Bir ev figüründe tasarlanan konforlu bebek yatağının ve gardolap’ın yer aldığı bebek odalarımız, sıradanlıktan uzak bebek odası dekorasyonunu oluşturabilmenizi sağlar. Pembe ve mavi detayları eklediğimiz, tasarımın genelinde ise beyaza yer verdiğimiz ev temalı bebek odası takımlarımız, şifonyer, ortopedik yatak için uygun karyola, gardolap seçeneklerinden oluşur. Bu kapsamda bir bebek odası takımında bulunması gereken tüm mobilya seçeneklerine aynı anda sahip olabilirsiniz. Takımızda yer alan aynalı şifonyer ise şık görünümü ve ev temalı tasarımı ile dikkatleri çeker. Müşteri odaklı bebek odası fiyatları üzerinden edinebileceğiniz özel tasarım bebek odası takımlarımızı, geniş yelpazemiz üzerinden beğeninize sunuyoruz. 

Trend Bebek Odası Çeşitleri

Günümüzde modern dekorasyona ait trend detaylar artık bebek odalarında da ön planda yer alıyor. Çünkü bebekleriniz özellikle her şeyi fark etmeye, yürümeye ve konuşmaya başladıklarında, dikkatlerini çeken bir odaya sahiplerse bu alanda kendilerini geliştirebilecek aktiviteleri yapmaktan da mutlu oluyorlar. Onların kendilerini daha mutlu, rahat hissedebilecekleri ve masalsı detaylar ile eğlenebilecekleri odaları, bebek odası takımlarımız ile oluşturabilirsiniz. Geniş yelpazemizde modern dekorasyonun trendlerine uygun olan bebek odası takımlarını sizler ile buluşturuyoruz. Bebeğinizin ilgisini çekebilecek ev veya oyun evi temalı karyolaları, çocukluk döneminde de kullanabileceği aynalı şifonyerleri ve 3 kapılı kapasitedeki dolapları sunduğumuz bebek odası takımlarımız ile bebeğinizn ihtiyacı olan her ayrıntıyı karşılayabilirsiniz. 
Beyaz renk temasını öne aldığımız trend bebek odası modellerimiz ile bebeğiniz için aydınlık, güneş ışığından verimli yararlanabileceğiniz daha geniş görünümlü odalara oluşturabilirsiniz. Çapa temalı özel tasarım erkek bebek odası seçeneğimiz ile trend havayı odaya kazandırabilir, pembe detaylara yer veren ev temalı bebek odası modelimiz ile kız bebekler için renkli bir dünya yaratabilirsiniz. 

Konforlu Bebek Odası Takım Modelleri

Bebek odaları aynı zamanda bebeğinizin ihtiyaçlarını giderebilmeniz için gerekli konforu sunabilmesi gereken mobilya takımlarıdır. Bebeğinizle vakit geçirdiğiniz ilk anlarda bez, kıyafetler, oyuncaklar, biberonlar, bakım ürünleri ve daha pek çok şey için ideal muhafaza alanına sahip olabilmeniz gerekir. Diğer yandan bebeğinizin uyku süresinde onu en konforlu şekilde uyutabilmeniz önemlidir. Sizler sunduğumuz bebek odası takımlarımızda trend tasarım detayları kadar konforlu kullanım detaylarına da önem verdik. Bu kapsamda takımlarımızda 3 çekmeceli şifonyer, alt çekmeceli karyola, ideal iç kapasiteye ve raf genişliğine sahip dolap seçeneklerini bir araya getiriyoruz. 

Nave Montessori, Alvin, Casa Montessori bebek odası takımlarımızın tümünde aynı konfordan yararlanabilirsiniz. Ortopedik yatak kullanımına uygun bebek karyolalarını içeren takımlarımız, aynalı şifonyer ve aydınlatmaları ile bebe odası için gerekli olan tüm koşulları sağlamaktadırlar. Bebeğinizin eşyalarını dilediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz ve ona konforlu uyku ortamını sunabileceğiniz bir odayı, bebek odası takımlarımız arasından yapacağınız tercihle oluşturabilirsiniz. 

Mavi Bebek Odası Takımı

Mavi bebek odası takımı arayışındaysanız, çapa temalı mavi bebek odası takımımız ile arayışınıza karşılık veriyoruz. Bebekler için renkli bir alanı yaratmak için ideal olan çapa figürlü ve mavi renk detaylı bebek odası modelimiz, oval aynılı şifonyeri ve iskele tasarımındaki bebek karyolası ile dikkatleri çekmektedir. Bebeğiniz için sıradanlıktan uzak, özel tasarım bir odayı oluşturma amacındaysanız, çağa ve deniz temalı bebek odası takımımız tam size göre. 3 kapılı dolabı, 3 çekmeceli şifonyeri ile bebek eşyalarını konumlandırmak için ideal alanı sunan bu takımımız avantajlı bir fiyat üzerinden sizlere sunuyoruz. 
Temelde beyaz rengin önde olduğu, mavi rengin ise denizci çapası figürü ile uygulandığı bebek odası takımımız, ferah ve aydınlık bir havayı odaya kazandırırken, renkli bölümleri ile dengeli bir hareketi alana katar. Özellikle erkek bebekler için tercih edilebilecek çapa figürlü takımımız, dikkat çekici detaylara sahiptir. 

Uygun Fiyatlı Bebek Odası Takımı

Sizler ile dikkat çekici bebek odası takımlarını buluştururken müşteri odaklı fiyatlardan yararlanabilmenizi sağlıyoruz. Yelpazemiz içinde sunduğumuz geniş seçenek üzerinden bütçenize uygun bebek odası takımını sipariş edebilirsiniz. Aksesuar ve işçilik açısından önde olan bebek odası modellerine veya sadelikten güç alan bebek odalarına, avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olabilmenizi sağlıyoruz. Uzun ömürlü kullanım, pratik şekilde temizlik, geniş iç kapasitede eşya muhafazası gibi avantajları kazandıran bebek odalarımız, modern dekorasyonun dikkat çekici yanlarının yansıtırlar.

Kız Bebek Odaları

Biliyoruz ki bebekleriniz sizler için son derece önemliler ve onlar ile kavuşma heyecanını yaşarken her şeyin en güzelini onlara sunmak istiyorsunuz. Bebeğinizle beklide en çok vakit geçireceğiniz ve onun ihtiyaçlarını gidereceğiniz bir odayı oluştururken ise hem konforlu hem de şık detaylardan yararlanmak hakkınız. Bu kapsam her bir mobilya parçası ile bebeğinizin farklı ihtiyaçlarına yanıt verebilecek, onun için masalsı bir dünyayı yaratabilecek kız bebek odaları sunuyoruz. Kız bebeklere özel beyaz ve pembe bebek odası takımlarımızda, 3 kapılı gardolap, aynalı şifonyer ve aydınlatmalı karyola ile tüm detayları tamamlıyoruz. 

Bebeğiniz için uygun bir ortamı yaratmak amacıyla, sadelik ile gelen şıklığı öne alan ve bebek odasında çok daha aydınlık, ferah bir havayı oluşturan Alvin kız bebek odası takımızı tercih edebilirsiniz. Ek olarak, pembe renk detayları ile eğlenceli temayı yansıtan Casa Montessori bebek odası takımımızdan yana tercih gerçekleştirebilirsiniz.