Arama Terimi
Fiyat Aralığı

En İyi Oturma Grupları

 

Kampanyalı oturma grupları, değişen fiyat aralıklarıyla sizler için satışa sunulmuştur. Oturma odalarına ve salonlara işlev katan ürünlerimiz her bütçeye uygundur. Birbirinden çeşitli tasarımlara sahip takımlarımız arasında düz renkli ve çok renkli koltuklar vardır.  Klasik, modern, spor koltuk modelleri güncel taleplere uygun olarak üretilmiştir.

 

Malzeme kalitesi yüksek olan, rahat ve uzun ömürlü oturma grubu modelleri ile dekorasyon zevkinizi yansıtabilirsiniz. Geniş veya dar mekanlarda kullanılabilecek oturma odası ve salon takımları birçok seçeneğe sahiptir. Çok tercih edilen renk seçeneklerine göre ürünlerimiz birbirinden ayrılabilir.

 

 • Siyah Oturma Grupları

 

Siyah oturma grubu çeşitleri sade ve ağır bir görünüm taşır. Koyu renkli seçeneklerin başında geldiği için fazla talep alan siyah koltuk takımları, iç mekanın detaylarına uyum sağlar. Açık ya da koyu tona sahip perde, halı, sehpa, ünite ve dekoratif eşyaları tamamlayabilecek başlıca siyah takımlarımız farklı renk detaylarına da sahiptir. Örneğin koltuk takımının 2 koltuğu siyah olurken biri farklı bir renge sahip olabilir. Siyahın öne çıktığı modellerimizden birkaçı şöyledir:

 

-  Bugatti (Siyah – Krem)

- Linda (Siyah – Ekru)

- Bentley (Kırık siyah – Krem)

- Biblo (Kırık Siyah – Metalik Gri)

- Cenova (Siyah – Hardal)

- Panamera (Siyah – Turuncu)

- Cissa (Kırık Siyah – Bej)

- Vessa (Siyah – Açık Gri)

- Pera (Siyah – Yeşil)

- Nova (Siyah – Bordo)

Siyah temalı birçok takımımızda çeşitli renklerin ön plana çıktığı görülür. Siyahın tek başına karanlık bir görüntü yaratıp oda estetiğini bozabilme ihtimali düşünülerek kombinler yapılmıştır fakat düz siyah seçeneklerimiz de bulunur.

Delta, Cavalli, Delon, Oscar Luxury modellerimiz yardımcı renge sahip olmayan siyah takımlardır. Minder bölümü koyu gri, dış yüzeyi siyah olan Gucci de koyu tonlu modellerimizden biridir. Evinize ağırlık katacak siyah koltuk modelleri için Sıla Mobilya kalitesine güvenebilirsiniz.

 • Beyaz Oturma Grubu Modelleri

Beyaz koltuk modellerimiz, farklı renklere sahip detaylar bulundurur. Ürünlerimiz arasında tek renkli  siyah koltuklar mevcut olurken düz beyaz modeller yok denecek kadar azdır. Beyaz, deformasyonların, toz tanelerinin ve lekelerin kolay görülebileceği bir zemin oluşturacağından tek başına tercih edilmez.

Bu durum bir imalat eksikliğiyle değil, müşterilerin kullanım konforunu yüksek tutma politikasıyla alakalıdır. Fakat Elegant adlı düz beyaz oturma odası takımımız yoğun ilgi görür. Parçaları beyazla birlikte farklı renklerden oluşan oturma grupları ise şöyledir:

-  Rio (Beyaz – Kahverengi)

- İmaj (Beyaz – Lacivert)

- Diamond (Beyaz – Koyu Lacivert)

- Arte (Beyaz – Kırık Siyah)

- Arya Lux (Beyaz – Siyah)

- Maria Loft (Beyaz – Toz Pembe)

- Efes (Beyaz – Haki Kahverengi)

Beyaz ile sadelik kazanan şık koltuklar, evinizin dekorasyon kalitesini yükseltebilir. Oturma odanız ve salonunuz için uygun seçenekleri, Sıla Ev Mobilyaları üzerinden satın almanız mümkündür.

 • Gri Oturma Grubu Modelleri

Oturma odası ve salon oturma grupları arasında gri tonları ilgi görür. Hem koyu hem açık bir tona sahip oldukları için gri koltuklar kullanışlıdır. Evinizin farklı köşelerine şıklık katabilecek gri ürünlerimizden bazıları şunlardır:

- Lodos (Açık Gri – Kırmızı)

- Flat Bronz (Antrasit Gri – Bronz)

- Urban Gray (Antrasit Gri – Metalik Gri)

- Carmen (Metalik Gri – Siyah)

- Gold Star (Antrasit Gri – Yeşil)

- Enna (Koyu Gri – Açık Gri)

- Lisa (Açık Gri – Lacivert)

- Trendy (Gri)

- Mayorka (Açık Gri – Siyah)

- Armony 1 (Açık Gri)

- Zeta Modern (Açık Gri – Koyu Lacivert)

Salon veya oturma odası takımları, gri renkle farklı görsellik kazanır. Grinin farklı tonlarındaki koltuklarla bir araya gelen dekorasyon detayları daha şık görünecektir. Ev dekorasyonunda griye ağırlık vermek isteyenler, diledikleri koltuk takımını sayfamızdan sipariş edebilir.

 • Kahverengi Oturma Grubu Çeşitleri

Siyah, gri ve beyaz ürünlerin yanı sıra kahverengi seçeneklerimiz de yoğun talep alır. Birçok tona sahip olan kahverenginin açık tonları, mobilya tasarımlarında daha çok tercih edilir. Tanınırlığı yüksek durumdaki kahverengi takım modellerimiz parça renklerine göre şunlardır:

 • Flat Modern (Haki Kahverengi)
 • Etna (Kahverengi – Bej)
 • Florya 2 (Haki Kahverengi – Siyah)
 • Teksas (Kahverengi – Krem)
 • Napoli (Kahverengi – Krem)
 • Bursa (Sütlü Kahverengi – Krem)
 • Villa Retro (Sütlü Kahverengi)
 • Life (Sütlü Kahverengi – Gri)
 • Vitra (Koyu Kahverengi – Krem)

Kahverengi koltuk modellerimiz, açık ve koyu tonlardaki seçenekleriyle her tarza uygundur. Evinize yakışabilecek oturma grubu modelleri sayfamızda sizi bekliyor!

Oturma Grubu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yeni koltuklar alacaksanız, sizin için konforlu olabilecek ürünler tercih etmeniz gerekir. Birçok alıcı, yüksek fiyata sahip koltukların maksimum konfor sunacağını düşünür. Bu hem doğru, hem yanlıştır. Bazı koltuklar, yüksek standartlarda üretildikleri için pahalıdır. Fakat her vücut tipinin aynı olmadığı da bir gerçektir. Pahalı fiyatlarla satın aldığınız ürünlerin yüksek konfor sunacağı garanti edilemez. Aynı şekilde sizin için rahat olan koltuklar, bir başkası için konforsuz olabilir.

Koltuk takımı alırken etrafınızdakilerin tavsiyesini değil, sahip olduğunuz deneyimleri önemsemelisiniz. Geçmişte kullandığınız koltukların kalitesini, yeterli ve eksik detaylarını dikkate alıp tercihlerinizde isabetli davranmanız faydalı olur. Alınacak ürünlerin sağlam olması, önemli detaylardandır. Dayanıklılığı dünya çapında bilinen ceviz ağacı, kaliteli koltukların ham maddesidir. Sağlam ürün almak istiyor fakat ahşapları yüksek maliyetli buluyorsanız, MDF mamullerini tercih edebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara uygun pek çok oturma grubu modeli Sıla Ev Mobilyaları'nın seçenekleri arasındadır.

Oturma Grubu Fiyatları Ne Kadardır?

Mobilya sektöründeki her ürün, kalite standartlarına göre değişebilecek fiyatlara sahiptir. Oturma grupları fiyatları ile sektörün en maliyetli sınıfını oluşturur. Yaklaşık fiyat aralığı 6.500 – 40.000 TL’dir. Taksitli ödeme seçenekleriyle satışa çıkan koltuk takımlarımız düşük, orta ve yüksek gelirli alıcılar için uygundur. Evinizin dekorasyon ve konfor gereksinimini karşılayacak koltuk çeşitlerini Sıla Ev Mobilyaları aracılığıyla tespit edebilirsiniz.