Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Tv Üniteleri

 

Evlerin olmazsa olmaz mobilya ürünlerinden birisi de tv üniteleridir. özellikle televizyonların kapladığı duvar önünde yer alacağı tv üniteleri çok büyük önem taşımaktadır. Salonlarda bulunan fazlalık eşyaları depolamak, estetik bir görünüm kazandırmak ve salon tarzına uyum sağlamak görevleri arasında yer almaktadır. 

TV Üniteleri Modelleri

Çoklu depolama sistemleri ile hayat kurtarıcı rol üstlenen tv sehpaları hem açık hem de kapalı raf sistemleri ile farklı seçeneklere sahiptir. Sıla Ev Mobilyaları olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ve çok fonksiyonlu modelleri ile pek çok çeşitleri bulabilirsiniz. 

Eğer duvarlarınızda yeterli alan var ise tv üniteleri ile birlikte bağımsız parçaları da tercih edebilirsiniz. Kapalı kutular, açık raflar ve etrafını saracak ses sistemi ile el güzellikler de ekleyebilirsiniz. Tv ünitesinin uygulanacağı duvarda farklı duvar kaplamaları ile de tv sehpaları ve ünitelerinizi güzelleştirebilirsiniz. 

Çok büyük bir alana sahip değilseniz tv ünitelerinden sadece televizyon taşıyan parçalar da yeterli olacaktır. Ayaklı veya ayaksız, çekmeceli veya çekmecesiz modeller arasından istediğinizi seçebilir, duvar boşluğunuz var ise üniteye paralel olarak kullanılacak duvar malzemeleri ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz.