Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Yatak Odası Takımı (239 ürün)

Yatak Odası Takımı Modelleri Nelerdir? Fiyatları Ne Kadardır?

Yatak odası takımı modelleri, evin en özel detaylarındandır. Bireysel olarak veya eşinizle kullandığınız odanın konforlu olması uyku kaliteniz açısından önem taşır. Kaliteli uykunun hayat kalitesini de artıracağı söylenebilir. Faka odanın kullanışlı olabilmesi için konfor tek başına yetmez. Oda, şıklık yönüyle de sizi memnun ederse yüksek konfora sahip olur. Rahatlık ve estetiklik ihtiyaçlarınıza uygun olan takımları değerlendirebilirsiniz.

Gösterişli bir yatak odasına sahip olmak isteyenler için saray konseptine uygun şekilde tasarlanmış seçenekler bulunur. İki başında tuvalet aynaları bulunan, birinci sınıf malzemeyle üretilmiş büyük yataklar ve daha küçük ebatlı, mütevazı yataklar farklı beklentileri karşılayabilir. Ortalama fiyat aralığındaki mobilya modelleri de en şık tasarımlarla satışa sunulmuştur.

Modellerimizde öne çıkan renkler gri tonları, kahverengi tonları, krem rengi ve siyahtır. Ayrıca siyah yatak odası takımları tek renge sahip değildir. Bazıları tarafından beğenilirken bazılarının sıkıcı bulduğu siyah, az veya çok oranda diğer renklerle kombine edilmiştir. Ev dekorasyonunda siyahın ön plana çıkmasını isteyenler veya açık renklere öncelik tanıyanlar için birçok ürün seçeneğimiz vardır. Renk durumlarına göre takımlarımızdan birkaçı şöyledir:

  • Koyu Renkli Yatak Odası Takımları

- Mozambik

- İstanbul

- Zenit

- Cenova

- Da Vinci

- Bentley

- Biblo

- Bond

- Banderas

- Larissa

Açık Renkli Yatak Odası Takımları

- Dante

- Arora Flat

- City

- Class Avangarde

- Köşk

- Maya

- Savanora

- Everest

- Loft Gold

- Kristal

- Safir

Değişen fiyatlarla satışa sunulmuş yatak odası modelleri arasında kıyas yapabilirsiniz. Farklı tasarımları bulunan takımlar, yüksek kalite anlayışıyla üretilmiştir. Mobilya modelleri isimleri ile çeşit farkını ortaya koyar. Sıla ürünleri içinde, adını daha önce duyduğunuz ürünler varsa onları sayfadan aratabilirsiniz. Kahverengi, gri, beyaz yatak odası dekorasyonları sizi bekliyor! 

Baza Mobilya Modelleri Hangileridir?

Bazalar, yatak veya çocuk odasında kullanılabilen alt bölmeli yataklardır. Genel bir yanlışlık sebebiyle, aynı bölmesi bulunan koltuklar da baza olarak adlandırılır. Fakat baza bölmeli koltuklara çekyat adı verilir. Baza, esasen bir yatak çeşidini tanımlar. Ekstra depolama alanı sundukları için bazalı yataklar yoğun talep görür.

Müşteri taleplerini yakından takip eden firmamız, her ihtiyacı karşılayabilecek baza mobilya modelleri satışa sunmuştur. Yüksek konfor sağlarken, eşya muhafaza etmeniz için fazladan yer sunabilen bazalı yatak takımlarımız arasında Valentin, Arora ve Arora Flat dikkat çeker. Bazalı yataklarla normal yataklar, işlev ve kalite yönünden farksız sayılabilir. Ek olarak bazalı mobilya çeşitlerinin fazla depolama alanı sunması önemli bir detaydır.

Başlıklı Yatak Modelleri Hangileridir?

Başlıklı yatak, görselliğiyle normal yataklardan farklıdır. Yatak gövdesinin dekorasyonuna ve rengine uygun olan başlıkların görevi dikkat çekmektir. Geniş veya bol eşyaya sahip yerlerde, dikkati yatağa çekerek odanın işlevini hatırlatır. Başlıklı yatak modelleri tek veya çift kişiye uygun olabilir. Başlık büyüklüğüne göre yatak çeşitlerinden bazıları şöyle sıralanır:

  • Büyük Başlıklı Yatak Modelleri

- Tuğra

- Prenses

- Mimoza

- Saray

- Zennup

- Köşk

Küçük Başlıklı Yatak Modelleri

- Zenit

- Lion

- City

- Linda

- Azra

- Elit

- Dolce

- Opera

Başlık detayına sahip olan ürünler yatak odası dekorasyonu konusunda sizler için avantaj sağlar. Yatağınızı başlıksız kullanmak isterseniz bu aparatları sökmeniz mümkündür. Ayrıca yatak başlıklarının tekrar takılabilmesi kolaydır.

Yatak Odası Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yatak seçerken göz önüne alabileceğiniz ilk detay evinizin tasarımıdır. Dekoratif eşyalar, duvar renkleri, halılar ve perdeler yatak odası takımı seçimlerinizi etkileyecektir. Koyu renkli sehpaların, tuvalet masalarının, halıların bulunduğu bir odaya sahipseniz buna göre tercihler yapmanız doğru olabilir. Zıt renk tonlarını kombine etmek de iyi fikir sayılır fakat uyumsuz renklerin gözü yoracağı ve estetik görüntüyü bozabileceği unutulmamalıdır.

Hakiki ağaç gövdesi kullanılarak üretilen ahşap yatak odası modelleri de mevcuttur. Klasik bir görünüme sahip olan ahşap modellerimiz Garda ve Beta’dır. Parke zemin ve koyu renkli halılar ile uyum gösteren bu takımlar maliyetli fakat kullanışlıdır. Ahşap ürünler satın alacaksanız, yatak odanızda açık veya kahverengi tonlarını öne çıkaracak değişimler yapabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

En özel odanızı dekore ederken, eşya yoğunluğuna dikkat etmeli ve odayı kalabalıklaştırmamalısınız. Sıla Mobilya güvencesiyle satın alabileceğiniz takımlar, oda için gereken şıklığı sağlamaya yetebilir. Süs aydınlatması olarak kullanılmaya uygun abajur modellerini sayfamızdan temin etmek mümkündür.

Konfor ve şıklığıyla sizlere uygun olan Sıla yatak odası çeşitlerinden birini satın almanız, dekor açısından ilk önemli adımdır. Yatağın başucunda standart ebatlı bir komodinin bulunması önerilebilir. Ayrıca takımlarımızın birçoğuna komodin detayı dahildir. Odanın büyüklüğüne ve kullanım ihtiyaçlarınıza doğrultusunda, tuvalet masası tercih edip etmemek size kalmıştır.

Tuvalet masası kullanacaksanız, yatakla dip dibe olmaması gerekir. Birbirine yakın mesafedeki eşyalar görsel açıdan yoğunluğa sebep olur. Odada büyük çiçek vazoları yerine küçük masa süsleri bulundurulabilir. Komodindeki abajurun yanına koyacağınız bir ya da birkaç süs yeterli olur. Sıla mobilyalarının evinize katacağı estetiklik tek başına yetecektir.

Yatak Odası Takımı Fiyatları Ne Kadardır?

Takımlarda yatak, sürgülü gardırop, komodin, bench, şifonyer ve ayna bulunur. Modellere göre bazı farklılıklar görülmesi mümkündür. Bir yatak odasının ihtiyacı olan detaylar, cazip ödeme fırsatları ile satıştadır. Yatak odası fiyatları takımlı veya tekli satışlara göre şu aralıklardadır:

  • Takımlar: 10 bin TL – 30 bin TL
  • Tekli yataklar: 900 TL – 8 bin TL

Ürün ölçülerine bağlı olarak her yatağın veya takımın değişik fiyatları bulunur. Bütçenize en uygun kampanyalı yatak odası modelleri Sıla Mobilya’da sizleri bekliyor.

Kampanyalı Yatak Odası Takımları Hangileridir?

Kampanyalarımız, yılın farklı dönemlerinde uygulanır ve cazip fırsatlar sunar. En pahalı takımlardan en ucuz takımlara kadar tüm ürünlerimiz kampanyalara dahil edilebilir. Şu an itibariyle kampanyalı yatak odası takımları hakkında bilgi almak istiyorsanız, iletişim bilgilerimizi kullanarak irtibat kurabilirsiniz.