Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Yemek Odası Takımı Modelleri ile Mutfağınıza Şıklık Katın

Yemek odası takımı almak isteyenler, modern ve klasik tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerimizi değerlendirebilir. Mutfak veya salonda kullanabileceğiniz konforlu takımlar, ceviz iskeletli ve ithal kadife kaplamalıdır. Ayrıca kumaş ve deri kaplı yüzeylere, sunta iskelete sahip takımlarımız bulunur. Farklı dekorasyon zevkleri ve bütçe aralıkları için sayısız yemek takımı sitemizde satışa çıkmıştır. Ev ölçüleriniz ve beklentileriniz açısından uygun ürünleri Sıla Mobilya aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Yemek takımı modelleri, masa ve sandalyelerden oluşur. Basit gibi görünen fakat evdeki en önemli detaylar arasında bulunan takımlar, dekorasyon stilinizi yansıtacaktır. İhtiyaçlarınızı karşılarken görsel beklentilerinize cevap verebilecek ürünler Sıla Ev Mobilyaları güvencesiyle alınabilir. En iddialı takım modellerimizden birkaçı şunlardır:

 • Lizbon Yemek Odası Takımı: Sabit masa ve 6 adet sandalyeden oluşur. Masa gövdesi lake boyalıdır ve krem renge sahiptir. Sandalye ayakları birinci sınıf, paslanmaz kromdan üretilmiştir. Masanın 2 adet dairesel ayağı bulunur. Kalın masa ayaklarının dış bölümü krem ahşapla kaplıdır. Lizbon takımı, yüksek maliyetli ürünlerimizdendir.
 •  
 • Vizyon Yemek Takımı: Yonga levhadan üretilmiş mobilyalar 6 sandalyeden, 1 masadan ve 1 aynalı konsoldan meydana gelir. Aynalı konsol ilave ürün olup, fiyatı takım ücretine dahil değildir. Konsol dolapları, masa kenarları ve masanın tek ayağı krem renklidir. Sandalyeler ile masa ortası siyahtır. Koyu ve açık renkleri kombinlemekten hoşlanıyorsanız Vizyon size göredir.
 •  
 • Milano Yemek Takımı: Duman rengi sandalyeler ve koyu kahverengi masadan oluşur. Yuvarlak aynalı konsol ile masa aynı renktedir. İthal malzemeyle kaplanmış sandalyeler 6 tanedir ve paslanmaz ayakları bulunur.
 •  
 • Koza Yemek Takımı: Siyah yüzeyli 6 sandalye ile beyaz masadan oluşur. Aynalı konsolun yarısından az bölümü siyah, geri kalanı beyazdır. Koza takımı, sade ve dikkat çekici bir tasarıma sahiptir.
 •  
 • Quadro Yemek Odası Takımı: MDF iskeletli ve ceviz kaplamalı masa açık kahverengidir. Aynı renge sahip olan konsol dolabı gözü rahatsız etmeyecek ölçülerdedir. Sayısı 6 olan sandalyeler MDF ayağa ve siyah yüzey kaplamasına sahiptir.
 •  
 • Elegant Yemek Takımı: Kadife kaplamalı sandalyeler ve ahşap masa ekru renklidir. Aynası duvara monte edilen konsolda ve diğer mobilyalarda altın sarısı metal süslemeler mevcuttur. Konsol ayağı ve 6 adet sandalyenin ayağı altın rengine sahip çelikten üretilmiştir. Masa kenarlarında ve ayaklarında da aynı renkli metal şeritler bulunur. Yemek odanızda açık tonlar görmek istiyorsanız Elegant modelini tercih edebilirsiniz.
 • Nepal Yemek Takımı: İthal kumaşlı sandalyeler, MDF masa, konsol ve konsol aynasının çerçevesi krem renge sahiptir. Yemek odası takımı modelleri arasındaki şık seçeneklerimizden olan Nepal, birinci sınıf lake boya ile boyanmıştır. Mutfağınızı veya salonunuzu aydınlatabilecek bir takım arıyorsanız Nepal’i kaçırmamanız doğru olabilir.
 •  
 • Bugatti Yemek Odası Takımı: Farklı tonlardaki renklerin bir araya geldiği Bugatti, özgün bir şıklığa sahiptir. İthal lacivert kumaşlarla kaplı sandalyeler, % 100 gürgenden üretilmiş kahverengi ayaklara sahiptir. Sandalye ayakları gibi kahverengi olan masa gövdesi MDF’dir ve cilayla parlatılmıştır. Takımdaki 6 sandalyeden ikisinde kare desenler bulunur. Desen oluşturan çizgiler koyu kahverengi, zemin bejdir. Konsol dolaplarında ise krem ön plana çıkar. Dört farklı rengin bulunduğu takım dikkat çekicidir.
 •  
 • İstanbul Yemek Odası Takımı: Grinin açık ve koyu tonu İstanbul modelinde bir araya gelmiştir. Sunta ve MDF malzemeden üretilmiş masanın yüzeyi koyu antrasittir. Konsol gövdesi de masayla aynı renktedir. Metal ayaklı sandalyeler 4 tanedir ve renkleri antrasitin açık bir tonundadır.  
 •  
 • Bello Yemek Odası Takımı: Klasik kahverengi masa ve sandalye arayanlar için Bello uygundur. Ceviz rengi sandalyeler, masa ve konsol dolabı klasi tasarıma sahiptir. Fakat sıradanlığı bozan bir detay vardır; konsolun dolap kapakları ortasındaki dört küçük çekmece renklidir. Bunların rengi sırasıyla mavi, kırmızı, sarı, kırmızıdır. Küçük detaylarıyla dikkat çeken klasik tasarımlar arıyorsanız Bello doğru tercihtir.

Birbirinden farklı onlarca ürünümüz içerisinde, yukarıda sıralananlardan fazlasını bulabilirsiniz. Dekorasyon zevkiniz ve bütçeniz için uygun ürünler Sıla Mobilya modelleri arasında sizi bekliyor!  

Yemek Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yemek odası modelleri farklı beklentileri karşılayabilecek tasarımlara sahiptir. Takımlar arasında değerlendirirken dikkat edebileceğiniz detaylar, önem sırasına göre şunlardır:

 1. Evinizin boyutu
 2. Bütçeniz
 3. Dekorasyon zevkleriniz

Takımların görsel olarak sizi tatmin etmesi ve yüksek kaliteye sahip olması önemlidir. Fakat eşyaların rahat kullanılabileceği bir alan yoksa problem yaşayabilirsiniz. Yemek odası takımları çeşitli ebatlara sahiptir. Geniş salonların bir köşesini doldurabilecek ürünlerden, küçük mutfaklarda kullanılmak için tasarlanmış seçeneklere kadar birçok takım vardır. Beğenilen yemek takımının, ev içerisinde rahat kullanılabilecek olmasına dikkat edilmelidir.

 

Bütçe, yapılacak her alışveriş açısından önem taşır. Sıla güvencesiyle satışa çıkmış ürünlerin birçoğunu beğenmeniz mümkündür fakat alışveriş yaparken bütçenize uygun seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Dekorasyon zevkleriniz ise alınacak ürünleri belirleyen başlıca faktördür. Seçim yaparken komşunuzun, akrabalarınızın veya dizi karakterlerinin mobilyalarını değil, kendi isteklerinizi önemsemeniz daha doğrudur.

 

Yemek Odası Takımı Fiyatları Ne Kadardır?

 

Mobilyaların fiyatını belirleyen detaylar, üretim özellikleridir. Görsel tasarım, fiyatlar üzerinde etkili olan ikincil detaydır. Hakiki ceviz ve gürgen ahşaplar sektörün yaygın malzemeleridir. En pahalı ürünler orijinal ahşaptır. Toz haline getirilmiş ağaç gövdesinin bazı reçinelere karıştırılıp preslenmesiyle ortaya çıkan MDF, ahşaptan sonra en kaliteli mobilya malzemesidir. Diğer adı yonga levha olan suntalar, talaşların preslenmeden reçinelenmesi yoluyla üretilir. En düşük kaliteli mobilya malzemesi suntadır fakat kullanım ömrü uzun sayılır.

 

Yemek odası takımı fiyatları, mobilyalarda kullanılan ahşap – MDF – sunta oranına göre değişir. Her mobilya takımı farklı oranlarda bu üç malzemeyi yapısında bulundurur. Tamamen ahşap ürünler çok pahalı, tamamen MDF ürünler kullanışsız ve tamamen sunta ürünler kırılgan olabileceği için her detayda farklı malzeme tercih edilir. Ayrıca sandalye yüzeylerinin ithal olup olmadığı ve mobilya ayaklarının paslanmazlık detayları önemlidir. İmalat durumuna göre değişen ortalama fiyatlar 7.000 – 30.000 TL arasındadır.